Co byste měli vědět před nákupem silikonové panny

Realistická silikonová panna je sexuální pomůcka, která si v poslední době získává stále větší popularitu nejen mezi single muži, ale stále častěji ji do svého sexuálního repertoáru zařazují i páry, které si chtějí užít milování ve třech. Existuje i mužská varianta silikonové panny, takže ani ženy nepřijdou zkrátka.

Realistická panna je luxusní záležitost, mnoho lidí, kteří o její koupi uvažují, si proto klade nejrůznější otázky. Nejčastější z nich jsou:

Existují nějaká rizika při sexu se silikonovou pannou?

Erotické panny jsou vyrobeny z naprosto bezpečných materiálů a jejich používání je dokonale bezpečné a hygienické, a to i bez ochrany. Je však třeba vaši silikonovou pannu udržovat v čistotě a po každém použití ji dobře umýt a vysušit.

Jaké materiály se používají k výrobě erotických panen?

Většina sexuálních panen je vyrobena z měkkého silikonu a materiálu TPE, který imituje lidskou kůži. Materiály jsou bezpečné, hypoalergenní a dokonale neškodné pro vás i pro životní prostředí. Silikonová panna má v sobě kostru z lehkých slitin, oceli a plastů.

Jak flexibilní jsou sexuální panny?

Díky flexibilní kovové kostře uvnitř může vaše silikonová panna stejně jako člověk stát rovně, sedět nebo ohýbat končetiny. Jejich klouby jsou ohebné v rozsahu 180 stupňů, což vám umožní vyzkoušet i sexuální polohy, se kterými by živá partnerka mohla mít problém.

Kde pořídit realistickou silikonovou pannu?

Na internetu existuje spoustu e-shopů, kde se dá pořídit realistická panna – https://www.topsexdolls.cz/ má však na českém trhu výsadní postavení. Nabízejí největší sortiment erotických panen včetně nejluxusnějších typů a dokonce nabízejí i jejich pronájem za rozumné ceny, což je skvělá zpráva pro ty, kteří si nejsou jisti, že je realistická panna pro ně to pravé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..