Co byste měli vědět před nákupem silikonové panny

Realistická silikonová panna je sexuální pomůcka, která si v poslední době získává stále větší popularitu nejen mezi single muži, ale stále častěji ji do svého sexuálního repertoáru zařazují i páry, které si chtějí užít milování ve třech. Existuje i mužská varianta silikonové panny, takže ani ženy nepřijdou zkrátka.

Realistická panna je luxusní záležitost, mnoho lidí, kteří o její koupi uvažují, si proto klade nejrůznější otázky. Nejčastější z nich jsou:

Existují nějaká rizika při sexu se silikonovou pannou?

Erotické panny jsou vyrobeny z naprosto bezpečných materiálů a jejich používání je dokonale bezpečné a hygienické, a to i bez ochrany. Je však třeba vaši silikonovou pannu udržovat v čistotě a po každém použití ji dobře umýt a vysušit.

Jaké materiály se používají k výrobě erotických panen?

Většina sexuálních panen je vyrobena z měkkého silikonu a materiálu TPE, který imituje lidskou kůži. Materiály jsou bezpečné, hypoalergenní a dokonale neškodné pro vás i pro životní prostředí. Silikonová panna má v sobě kostru z lehkých slitin, oceli a plastů.

Jak flexibilní jsou sexuální panny?

Díky flexibilní kovové kostře uvnitř může vaše silikonová panna stejně jako člověk stát rovně, sedět nebo ohýbat končetiny. Jejich klouby jsou ohebné v rozsahu 180 stupňů, což vám umožní vyzkoušet i sexuální polohy, se kterými by živá partnerka mohla mít problém.

Kde pořídit realistickou silikonovou pannu?

Na internetu existuje spoustu e-shopů, kde se dá pořídit realistická panna – https://www.topsexdolls.cz/ má však na českém trhu výsadní postavení. Nabízejí největší sortiment erotických panen včetně nejluxusnějších typů a dokonce nabízejí i jejich pronájem za rozumné ceny, což je skvělá zpráva pro ty, kteří si nejsou jisti, že je realistická panna pro ně to pravé.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *