Trápí vás zimní neduhy? Pomoci mohou vhodně zvolené bylinky a vitamíny

Zima jde ruku v ruce s nejrůznějšími nemocemi. Příčin je mnoho – od nedostatku slunečního světla až po častější pobyt v uzavřených prostorách, kde se nejrůznější nákazy šíří mnohdy až neuvěřitelnou rychlostí.

Pokud chcete své tělo opravdu podpořit, zvolte vhodné doplňky stravy, vitamíny a minerály. Máme pro vás tip na několik osvědčených produktů, které se pro zimní období hodí nejlépe.

Perfektní trojka pro vaši imunitu, inspirovaná znalostmi tradiční čínské medicíny

Také užíváte vitamín C, jakožto prevenci mnoha zdravotních neduhů? Pak možná nevíte, že díky synergickému působení lze jeho účinky ještě znásobit. A není to totéž, jako když si vezmete více tabletek najednou. Krása a zdraví si žádá dokonalou spolupráci, třeba jako v přípravku Reishi + Zinek a vitamín C. Je vhodný na podporu imunitního systému a pro dlouhodobé udržování funkce oběhového systému.

Měli byste vědět: Reishi alias lesklokorka lesklá k nám připutovala z daleké Asie.

Cítíte se unavení?

Mezi další šikovné přírodní produkty vhodné pro zimní měsíce patří Jmelí – hloh plus Hořčík, který se stará o podporu srdeční činnosti, čímž mimo jiné přispívá i ke snížení únavy a vyčerpání. A cizí mu není ani podpora nervové soustavy. Tento bylinkový pomocník čerpá pro změnu z bohatých zkušeností našich babiček, které na nejrůznější multivitamíny nevěřily. Naopak, pro pomoc a podporu si vždy chodily přímo do přírody.

A co ještě chybí? Například problémy se zažíváním

Posledním z naší silné trojky je Spirulina + Chlorella + prebiotikum. Zejména během svátků a po nich určitě oceníte nenásilné udržování normálních střevních funkcí, stejně jako podporu vitality a tonizaci organismu. Dodá vám energii a podpoří vás ve vašich běžných denních aktivitách. Stejně jako předchozí přípravky pochází i on z dílny české společnost Naturvita. Vyzkoušejte i vy svou každodenní porci zdraví přímo z přírody!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *