Spa Massage Oil Towels Flower  - guvo59 / Pixabay

Chcete si letos dopřát opravdový odpočinek? Užijte si pobyt ve vyhlášených českých lázních

Pokud si chcete užít klidnou dovolenou plnou odpočinku, nemusíte rovnou zamířit do exotických destinací. Opravdové wellness si můžete dopřát i u nás, a to ve vyhlášených lázních, které se hravě vyrovnají i světovým standardům. My jsme si pro vás připravili hned tři lázeňské pobyty, které stojí za to vyzkoušet.

Jedinečné wellness v srdci Jeseníků

Jestliže si chcete dopřát opravdové wellness, určitě byste měli vyzkoušet pobyt v hotelu Slunný dvůr. Ten se nachází v  lázně Jeseník, které jsou proslulé svými jedinečnými lázeňskými pobyty. To potvrzuje i pobyt ve zmíněném hotelu, který vám vlije znovu energii do žil. Těšit se můžete na tři noci s polopenzí, které si náramně užijete. Součástí jsou i speciální procedury, se kterými se budete moci pořádně uvolnit.

Dopřejte si během dovolené opravdový luxus

Méně známé lázně Karlova Studánka nabízí skvělé příležitosti, jak můžete strávit dovolenou se svým partnerem či partnerkou. Objednat si můžete lázeňský pobyt v lázeňské vile Eugen, kde si budete moci dopřát opravdový luxus. V rámci pobytu zde strávíte dvě noci, kdy budete mít přístup k společné soukromé vířivce. Součástí budou i procedury jako voskový zábal či aroma masáž.

Podpořte své zdraví jedinečnými procedurami

Lázně odjakživa slouží k relaxaci a rehabilitaci, což platí i do dnes. Během návštěvy lázně Lipová můžete strávit hned šest nocí ve wellness hotelu Villa Grohmanna. Získáte jedinečnou možnost vyzkoušet si širokou škálu procedur, včetně parafínového zábalu, masáží či masáže plosek.

Kromě toho budete mít i neustálý přístup k sauně, vířivce či fitcentru. Jestli máte zájem i o další lázeňské pobyty, můžete vyzkoušet portál Spa.cz, který pokrývá lázně a pobyty po celé ČR. Vybírat tak můžete ze širokého škály pobytů pro jednotlivce, páry, ale i celé rodiny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *