Dumbbell Weight Training Gym  - NightRainer / Pixabay

Jak vybrat vybavení posilovny (nejenom) na bicepsy

Chcete mít ruce vyrýsované jako Pepek námořník? Nepotřebujete k tomu kila špenátu, ale ty správné posilovací pomůcky. Řeč je zejména  o činkách, jež v dnešní době nabízejí doopravdy široké možnosti použití.

K mání jsou dámské činky, vhodné pro dodatečné zatížení těla kupříkladu při aerobiku, ale i masivní kotouče na činky pro všechny muže, kteří se shlédli v tradici kulturistiky. Lze tak vybrat vhodné posílení pro rehabilitaci po úrazu, i takové, jež vám pomůže díky tomu správnému cvičení s činkami dosáhnout kýžených výsledků v oblasti vyrýsování svalů a tvarování postavy.

Cvičení, které skutečně pomáhá

Cviky s jednoručkami posilují a procvičují celé tělo (stačí, pokud je použijete kupříkladu při širokém dřepu nebo při bench pressu), maximální devadesátikilogramoví macci pak uspokojí nároky i těch největších profíků. Není to však zadarmo – je třeba skvěle ovládat techniku jednotlivých cviků, jinak si můžete opravdu nepříjemně ublížit. I nesprávný postoj dokáže vést k přetěžování některých svalových skupin. Pokud si tedy v této oblasti tak úplně nevěříte, vyhledejte pomoc odborníka.

Vše potřebné seženete u specialistů s českými kořeny

A kde nakoupit kotouče na činky? Nejste si jistí s výběrem a rádi byste si nechali poradit od odborníků? Představujeme vám Grün Sport – tuzemskou rodinnou firmu, jež se výrobě posilovacích strojů i jejich částí věnuje už od roku 1989. Nezáleží na tom, zda hledáte pomocníka do svého obývacího pokoje, anebo si chcete přímo vybavit posilovnu.

Na slovo vzatí odborníci vám se vším pomohou. Poradí s výběrem té správné techniky a v případě potřeb naplánují a realizují zakázku od začátku až do konce. Navrhnou optimální rozmístění strojů v posilovně, zajistí výrobu a samozřejmě také dovoz. Největším benefitem je však individualizované poradenství, a rodinný a vstřícný přístup. Více se dozvíte na stránkách www.grunsport.cz

Dumbbells Fitness Training Sport  - Thor_Deichmann / Pixabay
Thor_Deichmann / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *