Jaké účinky může mít na náš organismus jmelí nebo hloh?

Také se potýkáte s problémy souvisejícími s nesprávným nebo nedostatečným fungováním cévního systému? Pociťujete obtíže v oblasti srdeční aktivity nebo se jen jednoduše cítíte unavení a vyčerpaní? Vsaďte na pomoc z přírody v tom správném dávkování!

Ano, dávkování je důležité, protože zejména jmelí může ve velkém množství velmi ublížit. Právě u něj je ona příslovečná hranice mezi lékem a jedem velmi tenká, a u hlohu to platí podobně. Odměnou za správné použití vám však bude celá řada pozitivních účinků, jež si běžné vitamíny nebo obyčejné doplňky stravy jednoduše připsat nemohou. Unikátní účinky jdou totiž ruku v ruce právě s unikátním složením.

Jmelí je perfektní na srdce…

Jedovaté preparáty ze jmelí měly za úkol ovlivnit srdce, a přesně totéž dokáže i jeho přiměřené dávkování. Podpora srdeční funkce a příznivé působení na cévní systém – přesně to jsou nejčastěji zmiňované pozitivní účinky jmelí na lidský organismus. Kromě toho také povzbuzuje krevní oběh i v těch nejjemnějších kapilárách a přispívá k regulaci krevního cholesterolu.

… hloh jeho účinkům skvěle sekunduje

I hloh přispívá k regulaci srdeční aktivity, a navíc jako bonus ještě příznivě ovlivňuje periferní cirkulaci krve. Obojí dohromady pak přispívá k lepšímu zásobení organismu kyslíkem.

Využijte synergické působení s hořčíkem

Obě účinné složky si daly dostaveníčko v přípravku Jmelí, hloh plus Hořčík od české společnosti Naturvita, a. s. Hořčík totiž významnou měrou přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, což lidé s trpící potížemi oběhového systému velmi často pociťují. Hořčík také podporuje činnost nervové soustavy a svalů.

Náš tip: Pro  podporu funkce cév a udržení jejich propustnosti a elasticity můžete vyzkoušet také přírodní doplněk stravy Vinium s extraktem z vinných slupek od stejné značky. Výhodně lze produkty Naturvita, a. s. zakoupit například na stránkách Gigalékárna.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *