Lepší vidění přírodní cestou…

…aneb kurzy pro zlepšení zraku.

Brýle nebo kontaktní čočky mohou pomoci s lepším viděním. Stejně tak Vám mohou pomoci i kurzy pro zlepšení zraku, které již pravidelně pořádá je Institut pro lepší zrak. Díky těmto kurzům lze s vysokou úspěšností zmírnit potíže a zlepšovat následky očních vad jako je krátkozrakost, presbyopie, či astigmatismus.

Kurzy pro zlepšení zraku vám pomohou zlepšit vidění tak, že se zbavíte až několika dioptrií. Nás nejvíce zaujal fakt, že jsou kurzy pořádány jak pro dospělé, tak i pro děti. Hlavním krédem kurzů je zjištění, že jak pečujeme o tělo různým cvičením a pohybem, stejně tak můžeme pečovat i o oči, které jsou pro náš normální život opravdu nepostradatelné.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Zhoršení zraku jde ruku v ruce s věkem. Korekci zraku ale dnes potřebuje každý, kdo více či méně pracuje s počítačem. Náš zrak samozřejmě ovlivňuje také znečištěné životní prostředí, chemické přísady jídel a samozřejmě náš životní styl.

Kurzy jsou určeny pro všechny, kteří chtějí přírodní cestou podpořit zrak. Tedy pro všechny s poruchami zraku, ale také všechny, kteří doposud vidí dobře a tento komfort si chtějí ponechat i nadále. Na webovém portálu dobreoci.cz se dozvíte nejen všechny důležité informace ohledně kurzů. Většinou jsou kurzy pořádány v Pražském přírodním areálu Toulcův dvůr. Je jasné, že je pro mimopražské zajištěno ubytování a stravování.

Zbavte se pálení očí, naučte se pracovat s denním světlem, barvami a ostatně všemi faktory, které náš zrak ovlivňují-ať už pozitivně, nebo negativně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *