Wellness Carafe Towels White  - guvo59 / Pixabay

Mokrá a klouzavá – taková je erotická masáž body to body

Tělo na tělo – také si během erotické masáže představujete maximální intimitu? Japonská technika nuru masáží vám ji zajistí. Podívali jsme se na to, jak vypadá v jednom z nejlepších erotických salónů v ČR.

Stačí se podívat na https://angelsmasaze.cz/ a hned budete vědět, že tady o vás bude opravdu skvěle postaráno. 15 krásných masérek, ze kterých můžete vybírat. Rychlý on-line rezervační systém, díky němuž si erotickou masáž objednáte i na pracovní schůzce. A perfektně vybavené pokoje s vlastními sprchami i zázemím. Co si ještě přát víc? Určitě širokou nabídku masáží.

Jak vypadá erotika body to body

Klasická masáž penisu je samozřejmostí, ale co byste říkali na pořádně propracované a opravdu žhavé číslo v době japonské nuru masáže? Používá se při ní speciální klouzavý olej z japonských mořských řas. Ve hře tedy nejsou jen dovedné prsty masérky, ale i její prsa, hýždě, bříško – zkrátka všechno, co si jen budete přát.

Jde o dokonalou synchronizaci pohybů, spojených s vytříbenou technikou této masáže. Japonci jsou v tomto ohledu opravdu fajnšmekři. Buďte jimi také. Tyhle erotické masáže si totiž můžete dopřát i vy – přímo v centru našeho hlavního města.

Vše začíná společnou sprchou

Prvním krokem je dokonalá očista vašeho těla pod sprchou. Sami se o nic nestaráte, od toho je tu vaše masérka. Pak se postupně na celé tělo aplikuje speciální extrémně kluzký gel. Je bez zápachu, barvy a čehokoli, co by na vaší kůži mohlo vyvolat alergii. Navíc pokožku vyživí. Ale o to tu v první řadě nejde.

Nejdříve dochází k jeho roztírání rukama, později se masérka  o totéž postará za použití rozličných částí svého těla. Vrcholným okamžikem jsou skluzy nahoru a dolů, při kterých je snadné dosáhnout orgasmu – zvláště, byl-li předtím vás penis dostatečně motivován.

A nechybí ani precizní ruční práce na závěr. Vícenásobný orgasmus bývá spíše standardem než výjimkou. Záleží na vás, kolik zvládnete. Vše pak samozřejmě končí další společnou sprchou.

A kde si tyhle jedinečné erotické masáže Praha dopřát? Zarezervujte si svůj termín i masérku ještě dnes na https://angelsmasaze.cz/.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *