Proč byste si měla i vy pořídit Venušiny kuličky?

Jedná se o erotickou hračku a zdravotnickou pomůcku v jednom. Přesně tak, řeč je o Venušiných kuličkách, které jsou u ženské populace oblíbené už tisíce let. Často dokážou vyřešit problémy s povoleným pánevním dnem, ba dokonce posouvají sexuální život na další úroveň. Co byste o erotické pomůcce měla vědět? Jak se používá? Za kolik ji koupíte?

Venušiny kuličky sice nenajdete na pultech lékáren, nicméně i tak mají pozitivní vliv na zdraví ženy. Stejně tak prospívají po sexuální stránce. Venušiny kuličky jsou ideální způsob, jak zpevnit svaly pánevního dna, a tím zabránit stresové inkontinenci, se kterou se setkává spousta žen hlavně po porodu. Přitom stačí pořídit Venušiny kuličky, zavést je do vagíny a udržovat je svíráním svalů.

Jak Venušiny kuličky fungují?

Princip fungování je naprosto jednoduchý. Venušiny kuličky vypadají opravdu jako kuličky. Uvnitř však mají schované další kuličky, jež jsou ale o něco menší. Při chůzi tak vznikají vibrace, které zajišťují správné prokrvení intimních partií. Vybrat si můžete z několika hmotností, přičemž čím jsou kuličky těžší, tím jsou i samotné vibrace silnější.

S touto hračkou si užijete spoustu zábavy nejen, co se týče sexuálního života. Má totiž i další přínosy. Používáním kuliček totiž předcházíte vzniku inkontinence, která výrazně narušuje každodenní fungování. Právě z daného důvodu se doporučují ženám po porodu i se sklony k obezitě.

Kde Venušiny kuličky koupit?

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si můžete kuličky objednat, podívejte se do pestrého produktového portfolia sexshopu Sexio.cz. V nabídce je několik různých variant, třeba i jen jedna Venušina kulička. Vyrobené jsou ze zdravotně nezávadného silikonu. V některých baleních máte dokonce rovnou dva typy vah, a tak kuličky můžete průběžně měnit.

Nevíte si s výběrem rady? Sexio.cz vám určitě poradí. Jedná se o nejdiskrétnější e-shop v ČR.

Erotica Bed Sex Sexy Exposure
Proč byste si měla i vy pořídit Venušiny kuličky?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *