Tři nejčastější letní obtíže a jak je řešit

Poškozené nehty a vlasy od úporného sluníčka, narušená imunita (projevující se zejména obávanými letními angínami) nebo potíže s játry a únavou kvůli hojné konzumaci oblíbených letních drinků… Také se poznáváte?

Tak udělejte první krok, podívejte se svým potížím na zoubek a vyřešte je. Dopomoci vám k tomu může i příroda, která má v zásobě opravdu hojné množství účinných pomocníků.

Slunce a vítr našim vlasům nesvědčí

Chlorovaná a slaná voda naše vlasy vysušuje a téhož se dočkají i od sluníčka. Svou pleť často chráníme opalovacím krémem, na vlasy však zapomínáme. Nesvědčí jim ani dehydratace v důsledku nižšího příjmu tekutin nebo neustále stahování do pevných culíků. Našim nehtům zase může chybět některá složka stravy, protože v létě se přece jenom soustředíme v nejvyšší možné míře na konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny a na jiná jídla nám často příliš chuti ani času nezbývá.

A výsledek? Vlasy se třepí, nehty drolí… Pomoci jim může například vitamín H alias Biotin. Ve snadno vstřebatelné formě ho můžete najít například v přípravku Biosil plus od Naturvita.

Letní imunitu nepodceňujte

Trápí vás častá nachlazení a na dovolenou se neodvážíte vyjet bez pořádně zásobené lékárny v okolí? Pomoci vám může zinek a vitamín C. Přípravek Graviola Plus mimo jiné přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a nezapomíná ani na ochranu buněk před oxidativním stresem.

Zdravá játra jsou základ

A co když je pro vás léto jednou velkou párty? Ostropestřec plus Artyčok představuje vynikající prostředek pro funkci jater (mimo jiné chrání naši jaterní tkáň a podporuje její regeneraci). Samozřejmě přispívá také k detoxikaci těla, podporuje žádoucí vylučování trávicích šťáv (čímž usnadňuje trávení) a v neposlední řadě pomáhá udržovat normální funkci našeho střevního traktu.

Vybavte se užitečnými pomocníky pro své zdraví ještě dnes! A kde? Aktuálně je můžete výhodně nakoupit třeba na Gigalekarna.cz!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *