Tři poklady čínské medicíny, které ocení hlavně ženy

Fytoterapie zažívá právě teď v Evropě svou renesanci. Polozapomenuté postupy jsou opět oprašovány, na polích a zahrádkách se znovu začínají objevovat koberce voňavých léčivých rostlin a přírodní produkty si opět dobývají své místo na slunci vedle chemických farmak. Navázat na přerušenou tradici ale může být těžké. A právě proto se kosmetika TianDe rozhodla vsadit na postupy tradiční čínské medicíny, jejíž znalosti byly předávány kontinuálně z generace na generaci během tisíců let.

Velmi vysoký obsah přírodních složek, pečlivě kontrolovaná kvalita vstupních surovin a využití moderních postupů při zpracování, vkládají do každého produktu skutečně jen to nejlepší. Vybrali jsme hned tři jedinečné výrobky, které ocení opravdu každá žena.

Pro příjemnější menstruaci

Začneme obdobím, kterého se dívky i ženy podvědomě obávají. Menstruace může být bolestivá či doprovázená nepříjemnými pocity, často odeznívajícími až několik dní po jejím začátku. Denní menstruační vložky Energie bylin od TianDe s unikátní fytomembránou, obsahující patentovaný koncentrát bylinných výtažků, proto účinně chrání vaši pokožku a přinášejí větší pocit pohodlí ve dne i v noci.

Lernestorod / Pixabay

Pro jedinečné intimní chvíle

Úkolem předehry je navození vzrušení, a s ním souvisejícího lepšího prokrvení pohlavních orgánů. Ale pokud to nestačí, je tu Volupta+ pro ženy s vysokým obsahem aminokyseliny L-arginin. Tento přírodní zázrak rozšiřuje cévy a napomáhá lepšímu proudění krve tam, kde je to nejvíce potřeba. Obsah mentolu v přípravku navíc stimuluje nervová zakončení a přispívá k lepší vaginální sekreci. Stačí nanést na klitoris 5-10 minut před plánovaným pohlavním stykem.

Pro krásnější a mladší vzhled

Naším posledním tipem je regenerační pleťové tonikum z řady Snake Factor. Zaujalo nás především širokým spektrem účinků (čistí, pečuje a napomáhá intenzivní korekci pleťových změn v pokožce) a netradičním složením – kde jinde byste u nás mohli vyzkoušet blahodárné účinky známého oleje z hada Mamushi? Stačí nanést ráno a večer za pomoci vatového tampónu na obličej a krk, a je hotovo.

Ještě více zajímavých výrobků i informací o kosmetice, vycházející z principů tradiční čínské medicíny, objevíte na stránkách Tiandeprozdravi.cz!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *