Tři pomocníci pro zdraví, kteří by vám v domácí lékárničce rozhodně neměli chybět

Cítíte, že kondice vašich očí už není to, co bývala? Potřebujete posílit imunitu nebo si děláte starosti se stavem svých vlasů a pokožky? Vyzkoušejte šikovné doplňky stravy, sestavené přímo na míru na tyto problémy.

Stav nehtů ukazuje na stav vašeho zdraví

Trápí vaše nehty změna barvy, křehkost nebo dokonce nevzhledné skvrny? Dávají vám tím jasně najevo, že jim ve výživě něco chybí. Například tak časté bílé skvrny spolu s větší lámavostí poukazují na nedostatek zinku. Příjem tohoto minerálu by se měl pohybovat okolo 50 mg denně. Nejvíce ho najdete například v červeném masu či dýňových semínkách. Protože však nebývá běžné dopřávat si tyto pochutiny každý den, nezbude vám, než vsadit na šikovné doplňky z lékárny.

Biosil plus obsahuje zinek ve více než dostatečném množství. A navíc také vitamín H, známý jako biosil, jenž má na organismus mnoho příznivých účinků. Mimo jiné například:

  • pečuje o udržení normálního stavu naší pokožky, vlasů a sliznic,
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti,
  • podílí se i na normálním energetickém metabolismu a metabolismu makroživin.

Zabojujte proti nemocím díky podpoře imunity

Nezáleží na tom, zda jde o letní angíny nebo zimní nachlazení. Je-li vaše imunita v pořádku, nebude mezi těmito stavy rozlišovat a vypořádá se s nimi opravdu ve velmi krátkém čase. Ke svému správnému fungování však potřebuje mimo jiné i vysokou hladinu vitamínu C v organismu. A to může být problém, uvážíme-li, jak rychle se tato látka vylučuje močí. A právě proto je tu například doplněk stravy Extra C 500, jenž vitamín C uvolňuje postupně během několika hodin. Kromě imunity vitamín C také pečuje o vaše cévy, chrupavky, kosti, dásně, zuby a kůži.

Bonus navíc pro zdravé oči

Věděli jste, že existující vitamíny na oči? A nemusí se jednat jen o pověstný vitamín A. Betavid se světlíkem lékařským čerpá se znalostí našich babiček. Bojuje proti očím, unaveným z ostrého sluníčka i příliš jasného záření monitoru. Takže dostávají-li vaše oči „zabrat“, bude Betavid pro vás určitě tou správnou volbou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *