Hledáte ideální dárek pro sportovce? Vsaďte na personalizované činky

Jste ve fitness centru jako doma? Nedá váš kamarád na posilování dopustit? Udělejte radost sobě i jemu a pořiďte si něco, co bude opravdu jen a jen vaše. Činka s vaším oblíbeným motivačním citátem nebo jiným osobním prvkem bude jednoznačně tím pravým.

Ano, právě kotouče na činky se k takovému počinu hodí nejlépe. Mají totiž velkou plochu, kterou lze tímto způsobem efektně „ozdobit“. A jak? Existuje hodně způsobů, ale nejlepší metodou je rozhodně gravírování.

Pořádná činka s osobním textem

Rozhodně nechtějte jen nějakou ozdobu na poličku. Místo toho pátrejte po profesionálních produktech, pro které je gravírování jen takovou sladkou tečkou na celé kompozici. Vybrat si díky tomu můžete z mnoha velikostí závaží, díky čemuž lze dárek maximálně přizpůsobit osobě příjemce.

Gravíruje se vždy jen na kotouč. Osa či tyč k tomuto účelu vhodná není, činka by se totiž poté velmi špatně držela. Na kotoučích navíc tato metoda vynikne nejlépe. A protože tu nijak nebrání původnímu účelu činky, může si její majitel dávat pořádně do těla s její pomocí opravdu každý den.

Nekupujte zajíce v pytli – a činku už vůbec ne

Nejste si jistí, jak bude váš zvolený nápis na kotouči vypadat? U textů, zasazených do kruhu, vás opravdu může nakonec čekat nepříjemné překvapení. Ale ne na stránkách Mojecinka.cz. Tady si totiž ještě před objednáním své nové závaží na činky můžete prohlédnout v přehledném návrhu a případně upravit vše, co je třeba.

Teprve po vašem schválení půjde finální návrh do výroby. Vyvedení nápisu za pomoci techniky gravírovaní je rychlé a precizní. Gravírování nahradilo dříve tak populární rytí do kovu. Je ovšem levnější, trvanlivější a odolnější. Z kotouče své činky ho už žádným způsobem nedostanete – vybírejte tedy dobře!

Náš tip: Tuto službu mohou využít i majitelé posiloven a fitness center. Je tak snadné odlišit se od konkurence díky personalizovaným cvičícím pomůckám!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *