Luxusní wellness na Karlíně – MUST HAVE pro vaši regeneraci

Cítíte, že po zimě potřebujete takříkajíc dobít baterky? Relaxujte po svém a zjistěte, zda vám bude nejvíce vyhovovat jacuzzi vířivka, sauna nebo třeba masáže. Ale ne v obyčejném wellness centru, ale tam, kde může mít každá procedura příchuť komplexního rituálu.

Wellness centrum Satorispa na Karlíně přináší tuto zbrusu novou koncepci do ČR v podobném rozsahu a náplni vůbec poprvé. Nebere zasloužený odpočinek jako samozřejmost, ale spíše něco, čím se můžete odměnit za náročné chvíle a vychutnat si tyto okamžiky stejně hluboce jako třeba večeři ve vaší oblíbené restauraci.

Pryč se stresem a špatnou náladou

Hledáte místo, odkud vyjdete doslova znovuzrození, nabití energií a pozitivně naladění? Rituály v Satorispa vám všechny vaše sny plní beze zbytku. Prožijte třeba Sen jižních moří, spojující tři procedury do jedné. Nejdříve bude přímo pro vás připravená Kleopatřina koupel, která osvěží a rozzáří pleť. Hned po ní vaše rozehřáté a vláčné tělo ochotně přijme jemnou masáž, ještě umocněnou voňavým kokosovým olejem. A na závěr si můžete dopřát zábal s parafínu, opět lákající relaxačním kokosovým aroma.

A ve wellness Praha Satori najdete takových rituálů mnohem víc, stačí si jen vybrat z bohaté nabídky.

Saunový svět, soukromé vířivky a další lákadla

Máte čas sotva na hodinku, a přesto byste si chtěli dopřát jen to nejlepší? Nechte se nalákat třeba vulkanickou, finskou či bio aromatickou saunou. Prohřejte své tělo a pak si dopřejte chutný bonbónek v podobě odpočinkové místnosti s velkými akvárii. Pro relax jako stvořené.

Nebo se nalaďte na relaxační vlnu ve vířivkách jacuzzi. Zarezervujte si svou soukromou, případně k sobě pozvěte partu přátel, je to jen na vás. A ani masáže tu nemají obyčejné. Kromě klasických relaxačních tu zkušené masérky a maséři ovládají také energeticko – manuální Breussovu masáž, která vám zajistí bezbolestné uvolnění a pomůže i od problémů s páteří.

Ale pozor, jednotlivé procedury je lepší rezervovat dopředu, zájem o ně je totiž velký. A zvážit můžete také výhodné členství v Satori wellness klubu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *