Toužíte po optimální váze? Pak vám diety nepomohou…

… tedy rozhodně ne dlouhodobě. Ovšem vyvážený a pestrý jídelníček rozhodně ano. Je to jednoduché, v případě diet totiž pracujete pouze s dočasným přísným režimem a omezováním jídla. Takto drastické stravování nelze dodržovat dlouhodobě, navíc se po jeho ukončení váha zpravidla rychle vrací k původním hodnotám.

Když hubnout, tak spolu s celou rodinou

Je to tak, zdravé recepty a zdravé stravování by měli dodržovat všichni. Jedině tak vás nebude trápit mlsná ani výčitky, pokud někomu ochutnáte z talíře. Na stránkách Pestryjidelnicek.cz najdete takových receptů celou řadu (abychom byli přesnější – více než 1 000), a navíc i jídelníček na míru zdarma a další bonusy. Jde o iniciativu, která se snaží poskytnout zdravý návod na hubnutí všem obyvatelům Česka, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Vždyť skvěle vypadat, a cítit se zdravě, mohou úplně všichni – i vy!

Buďte on-line, i když hubnete

Už se nemusíte spoléhat jen na webové stránky, stáhněte si jednoduše aplikaci Pestrý jídelníček do mobilu a mějte všechny důležité informace stále s sebou. Kapesní on-line jídelníček máte tak vždy po ruce, bude se vám hodit třeba na nákupy.

Vše je zaštítěno nutriční poradkyní, takže snadno seženete ten správný jídelníček i pro specifické životné situace. K dispozici je například keto dieta a kompletní, předem připravený jídelníček, pro všechny zaměstnané ženy a muže, kteří zkrátka nemají na vaření čas, a přitom chtějí shazovat kila zcela zdravým a přirozeným způsobem. Na nastartování hubnutí je skvělá, ovšem nenavážete-li po jejím ukončení na zdravý jídelníček, budete se nejspíš potýkat s jo-jo efektem.

Nebo je vaším cílem detoxikace? Ta je pro naše tělo skutečně velmi prospěšná. Můžete zdravě jíst a přitom zbavovat své tělo toxinů a dalších nežádoucích látek, aniž byste si toho vůbec všimli. Pestrý jídelniček zkrátka nabízí množství možností. Objevte je všechny na Pestryjidelnicek.cz!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..