Toužíte po optimální váze? Pak vám diety nepomohou…

… tedy rozhodně ne dlouhodobě. Ovšem vyvážený a pestrý jídelníček rozhodně ano. Je to jednoduché, v případě diet totiž pracujete pouze s dočasným přísným režimem a omezováním jídla. Takto drastické stravování nelze dodržovat dlouhodobě, navíc se po jeho ukončení váha zpravidla rychle vrací k původním hodnotám.

Když hubnout, tak spolu s celou rodinou

Je to tak, zdravé recepty a zdravé stravování by měli dodržovat všichni. Jedině tak vás nebude trápit mlsná ani výčitky, pokud někomu ochutnáte z talíře. Na stránkách Pestryjidelnicek.cz najdete takových receptů celou řadu (abychom byli přesnější – více než 1 000), a navíc i jídelníček na míru zdarma a další bonusy. Jde o iniciativu, která se snaží poskytnout zdravý návod na hubnutí všem obyvatelům Česka, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Vždyť skvěle vypadat, a cítit se zdravě, mohou úplně všichni – i vy!

Buďte on-line, i když hubnete

Už se nemusíte spoléhat jen na webové stránky, stáhněte si jednoduše aplikaci Pestrý jídelníček do mobilu a mějte všechny důležité informace stále s sebou. Kapesní on-line jídelníček máte tak vždy po ruce, bude se vám hodit třeba na nákupy.

Vše je zaštítěno nutriční poradkyní, takže snadno seženete ten správný jídelníček i pro specifické životné situace. K dispozici je například keto dieta a kompletní, předem připravený jídelníček, pro všechny zaměstnané ženy a muže, kteří zkrátka nemají na vaření čas, a přitom chtějí shazovat kila zcela zdravým a přirozeným způsobem. Na nastartování hubnutí je skvělá, ovšem nenavážete-li po jejím ukončení na zdravý jídelníček, budete se nejspíš potýkat s jo-jo efektem.

Nebo je vaším cílem detoxikace? Ta je pro naše tělo skutečně velmi prospěšná. Můžete zdravě jíst a přitom zbavovat své tělo toxinů a dalších nežádoucích látek, aniž byste si toho vůbec všimli. Pestrý jídelniček zkrátka nabízí množství možností. Objevte je všechny na Pestryjidelnicek.cz!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *