Džus z mrkve, jablka a bramboru – žasnete, na co všechno je dobrý

Proč trpíme různými zdravotními neduhy? Protože máme nedostatek nějakého vitamínu, minerálu nebo nám chybí jiné živiny. Tento džus nám doporučují lidé, jež si již dávno jeho léčivé účinky ověřili.

Přísady

  • 1 mrkev
  • 1 jablko
  • 1 brambora

Příprava a užívání

Veškeré přísady nakrájíme na malé kousíčky a vložíme do odšťavňovače. Džus pijeme čerstvý, ukládáme do chladna a pro zvýraznění chuti přidáme kapku citronu. Konzumujeme ráno na prázdný žaludek, minimálně hodinu před jídlem.  Pro lepší účinek, pijeme džus 2 krát denně – ráno a podvečer před 17. hodinou.

[blockquote source=”Online dieta“]Přečtěte si, proč nedoporučujeme pít krabicové džusy[/blockquote]

Léčebné účinky džusu

Nutriční látky obsažené v tomto nápoji vám pomohou s rakovinou, uvolní zácpu, zlepší zrak, sníží menstruační bolesti, potlačí infekci v krku a s tím spojený zápach, zažívací problémy, zmírní bolesti svalů po namáhavé činnosti, brání vysokému krevnímu tlaku, infarktu, posiluje imunitní systém a chrání plíce. Chystáte se zhubnout? Tento džus můžeme jen doporučit. Nemusíte se obávat vedlejších účinků, a pokud budete pít džus pravidelně po dobu dvou týdnů, budete mile překvapení jeho účinkem na vaše zdraví.

KRiemer / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *