Jak na to, aby vám hubnutí šlo lépe a chutněji?

Trápí vás přebytečná kila a nejste příznivci drastických diet a jiných podobných řešení, která většinou stejně nakonec vedou k tzv. jojo efektu? Jděte na to pěkně od lesa, jak se říká, a začněte pozvolna. Nejprve se zaměřte na svou stravu. Jak často se stravujete a co vše váš jídelníček obsahuje. Neteoretizujte, buďte skutečně velmi konkrétní a několik dní po sobě si pečlivě zaznamenávejte, co vše zkonzumujete, kolik času jste strávili pohybem (a jakým) a jak spíte. Získáte tak velmi reálný obraz toho, jaký je váš životní styl. Pokud už dopředu víte, že základní problém je ve vašem stravování, pak se můžete rovnou zaměřit na to, jak zapracovat na jeho změně. Pokud žijete ve velkém městě, máte mnoho možností zajistit si zdravé a dietní stravování z některé kamenné prodejny, ovšem nemáte-li žádnou v okolí nebo žijete-li v menším městě, může být nabídka velmi omezená. Není třeba si zoufat, v době internetové si můžete dopřát celou řadu vysoce specifických produktů, bez toho aniž byste museli kamkoliv chodit.

Základem jsou kvalitní a dostupné produkty

Hledáte spolehlivého dodavatele dietních potravin, zaměřených na redukci váhy ale třeba také těch, které jsou vhodné pro diabetiky či osoby trpící nejrůznějšími intolerancemi na jednotlivé složky potravy? Na e-shopu DietaShopBrno.cz naleznete široký výběr nejrůznějších produktů, které běžné obchody obvykle vůbec nenabízí. Můžete si vybírat z produktů zcela bez tuku a cukru nebo těch, kde je jich omezené množství. Možná jste slyšeli o produktech Karéléa od francouzského výrobce Léa Nature, které neobsahují přidaný cukr a těší se velké oblibě, protože i navzdory tomu jsou velice chutné.

Důležité je začít, není lepší čas než právě teď

Neodkládejte důležitá rozhodnutí a začněte se změnou ještě dnes. Zkuste si vytvořit nový jídelníček s pomocí zdravých a dietních produktů a krůček po krůčku tak začít snižovat svůj kalorický příjem. Budete příjemně překvapeni, jak rychle se dostaví efekt, aniž byste museli trpět hladem či jíst jídla, která vám nechutnají. I zdravá jídla mohou být velmi chutná a chuť na sladké si nemusíte nechat upírat, protože i tento problém má v současné době elegantní a zdravé řešení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *