Kratom není jen rostlina pro nabuzení. Jaké další benefity vám dokáže nabídnout?

Kratom je rostlina, jež je známá pro své stimulační a uklidňující účinky. Mnoho lidí ale neví, že má také řadu dalších výhod, jež mají pozitivní vliv na naše zdraví. Kratom se totiž v Asii používá již po staletí jako lék na bolest, úzkost a deprese, díky čemuž se v posledních letech jeho popularita rozšířila i do západního světa. Pojďte se s námi podívat na to, co vám kratom může nabídnout z hlediska fyzického i duševního zdraví.

Kratom může mít více podob s různými účinky

Kratom je rostlina pěstována v různých odrůdách, které mají také odlišné účinky. Mezi nejznámější patří bílý a zelený kratom. Bílý kratom je často spojován s povzbuzujícími účinky, které mohou pomoci zvýšit energii, koncentraci a náladu. Na druhé straně zelený kratom se obvykle používá pro uklidnění a zmírnění úzkosti a stresu.

Bílý kratom obsahuje vyšší koncentraci alkaloidů, jež stimulují nervový systém a zvyšují energii. Tento druh kratomu se často používá ke zvýšení výkonu při práci, studiu nebo sportu. Nicméně, bylo také zjištěno, že bílý kratom může být u některých lidí spojován s nespavostí a nervozitou.

Zelený kratom obsahuje naopak alkaloidy, které působí jako sedativa, jež dokážou zmírnit úzkost, stres a napětí. Tento druh kratomu se často používá při léčbě úzkostných poruch a deprese. Pokud tedy řešíte dilema bílý vs zelený kratom, nejprve si ujasněte, co od dané rostliny očekáváte.

Tip pro vás: Vyzkoušet benefity bíleho kratomu můžete na této adrese – https://kratomworld.cz/collections/white

Podle čeho byste měli kratom vybírat

Při výběru kratomu je nejdůležitější kvalita. Existuje mnoho druhů a variant, ale kvalita suroviny je to, co zajistí účinnost a bezpečnost užívání zeleného či bílého kratomu. Vybírejte tedy kvalitní produkty od důvěryhodných prodejců. Pokud hledáte bílý kratom, měli byste se ujistit, že je získán z kvalitních zdrojů a je postaráno o jeho správnou přípravu či skladování.

Důvěryhodný je i náš internetový obchod Kratomworld.cz, jež se specializuje výhradně na prodej kratomu. Pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu, ale i České republiky. Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *