Massage Edge Muscle Hip  - Milius007 / Pixabay

Na českou kvalitu můžete vsadit i při výměně kyčelního kloubu

Když jde o naše zdraví, neměli bychom dělat kompromisy. A to zejména v případě, že před námi stojí jakýkoliv trvalejší zásah či operace. Na mysli máme zejména nejrůznější „umělé součásti“, které nám však mohou pomoci k lepšímu a kvalitnějšímu životu.

Aktuálně patří totální endoprotéza kyčle mezi nejrozšířenější operace toho typu. Nahrazuje vlastně jeden z nejzatěžovanějších kloubů v našem těle. Bez kyčle se nedokážeme ani postavit, natož někam dojít.

K výměně je třeba přistoupit z mnoha důvodů

Ve chvíli, kdy se pro člověka stane jakýkoliv pohyb nepřítelem, protože dokáže způsobovat doslova nesnesitelné bolesti, je operace mnohdy jediným řešením, jež nám zvládne vrátit zpět opravdu plnohodnotný život.

Příčin může být mnoho – komplikovaný úraz, zánětlivé procesy nebo degenerativní změny, související se stárnutím organismu. Nakonec však nezáleží na tom, co vás do ordinace specialisty přivedlo. Pomoci z problémů vám může totální endoprotéza kyčelního kloubu.

Operace se není třeba bát

Nejčastěji bývá nahrazována jak hlavice stehenní kosti, tak zároveň i kloubní jamka. Má to svůj smysl. Po operaci vás bude čekat poměrně náročná rehabilitace. Pokud však vydržíte, můžete se po určeném čase vrátit ke svým běžným aktivitám.

Pro kvalitní kyčelní náhradu není nutné jezdit do zahraničí

A po jaké značce svého nového kloubu se ptát? Dlouholetý výrobce a dodavatel kloubních náhrad BEZNOSKA s.r.o. má v tomto specifickém segmentu značné zkušenosti. Spolupracuje s předními ortopedickými klinikami v ČR. Nabízí velmi pestrou škálu výrobků, z níž si za pomoci svého lékaře jistě vyberete. A sídlí v Kladně, takže dostanete opravdu plnohodnotný český výrobek, nikoli nějakou zahraniční no-name náhradu.

Poptejte se u svého lékaře právě na produktový katalog a podpořte naše specialisty. Oni na oplátku podpoří vás. „Vracíme radost z pohybu“ – to je jejich heslo. A rozhodně nejde o prázdná slova. Přečtěte si více na Beznoska.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *