Netrapte se dietami! Formujte svou postavu pohybem!

Hubněte cvičenímLetošní zima napáchala spoustu škod nejen na naší psychické, ale zejména fyzické stránce. Kdo by odolal tradiční štědrovečerní večeři, silvestrovskému pohoštění nebo velikonočním specialitám? Není se proto čemu divit, že ručička domácí váhy se pomalu, ale jistě blíží nepříjemným cifrám. Na redukční diety, „zázračné“ hubnoucí přípravky nebo předražené koktejly a čaje zapomeňte. Zaměřte se spíše na dostatek pohybu a aktivitu, která vaši postavu nejen zformuje dle osobních požadavků, ale bude vás hlavně bavit a naplňovat. Takové aktivity na vás čekají ve fitness Praha 10!

Posilovna s rodinnou atmosférou a profesionálním přístupem
Bráníte se návštěvě posilovny ze všech sil? Jaké důvody vás k tomu vedou? Strach z nového a neznámého prostředí nebo nadbytečná kila, která nechcete dávat na odiv, ale přesto byste se jich chtěli zbavit? Všechny vaše předsudky a obavy nechte doma a vyrazte vstříc přátelskému prostředí s profesionálním trenérským zázemím, které posilovna Praha nabízí! Jste u nás poprvé? Rádi vám celý areál ukážeme, naučíme vás pracovat s jednotlivými posilovacími stroji, případně sestavíme osobní posilovací plán nebo jídelníček ušitý přímo na míru. O vaše maximální pohodlí se postarají zkušení trenéři z řad profesionálních sportovců.

Komplexní služby pro váš komfort
Chtěla jste si zajít na nehty, ale časové možnosti vám to nedovolily? Vaše ztuhlá šíje by potřebovala uvolnit pod rukama zkušeného maséra? Nebo si jednoduše přejete doplnit vitamin D zastoupený slunečními paprsky, na které si ale letos ještě chvíli počkáme? Nehtová modeláž, masáže, pedikúra i solárium je součástí fitness Praha 10! Po příjemné aktivitě si můžete odpočinout na masáži nebo vyzkoušet, jak solárium Praha ovlivní nejen barvu vaší pokožky, ale zejména vaši náladu. Od nás budete odcházet vždy s úsměvem na rtech a plně odpočatí!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *