Feet Sand Nails Varnish Beach  - inside4 / Pixabay

Zbavujeme se plísně na nohou

Plíseň na nehtech na nohou může člověku nepříjemně potrápit život, a to především v momentě, kdy se chystá jít například na letní koupaliště. Většina lidí, kteří se s tímto problémem potýkají se za plíseň na nehtech stydí. Mají pocit, že o sebe nepečují v takovém měřítku, ve kterém by měli.

Rozhodně se nemáte za co stydět. Tento problém může svým způsobem potkat opravdu kohokoliv. Důležité je vědět, jak se tohoto problému zbavit.

Zbavujeme se plísně na nohou

Prvním řešením jsou různé mastičky. Masti na plísně jsou dnes běžně k dostání v lékárnách, takže se nemusíte bát toho, že byste kvůli těmto produktům jezdili po celém městě. Stačí vám nejbližší lékárna, kde vám bez větších problému pomohou i se samotným výběrem. Mastičky na plíseň, která se vyskytuje na nehtech obsahují veškeré potřebné látky k tomu, aby byla léčba maximálně úspěšná. Jestliže vám ale tento produkt příliš dobře nezabírá, nezoufejte. Možností je opravdu několik.

Tea tree olej aneb olej naděje, co se týče plísní na nohou. S největší pravděpodobností jste o tomto zázračném oleji již v minulosti slyšeli. Pokud ale vaše důvěra k tomuto produktu nebyla silná, je nejvyšší čas ji přehodnotit. Věřte nám, že tea tree olej patří podobně, jako výše uvedené mastičky k silným produktům, které vás mohou plísně skutečně zbavit. Jen si dávejte pozor na jeho ne zrovna dvakrát příjemnou vůni. Na druhou stranu jde zejména o léčení, takže to bezpochyby přežijete i vy. Tea tree olej stačí mazat na postižená místa.

Třetím tipem je překvapení aneb co se pod ním skrývá?

Třetí variantou je česnek. Ano, vidíte správně. Síla česneku je známá již několik generací. V česnek věřil prakticky každý, ať už se jednalo o naše dědečky nebo babičky. Proč tedy nezkusit dát šanci této zázračné surovině? Stačí česnek nakrájet a po plátcích umístit na postižený nehet. Poté zkuste prsty zabalit hadříkem, aby česnek nevypadnul. Proces by měl trvat přinejmenším alespoň 45 minut. Pokud necháte česnek na nehtech hodina a více, tím lépe pro vaše nohy. Na druhou stranu nic se nemá přehánět.

Feet Legs Summer Irish Female  - ifd_Photography / Pixabay
Zbavujeme se plísně na nohou

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *