Woman Light Portrait Dark Face  - Engin_Akyurt / Pixabay

Znáte všechna pozitiva kyseliny hyaluronové?

Pokud se podíváte do regálů obchodů a lékáren pak zjistíte, že se kyselina hyaluronová nejčastěji vyskytuje v přípravcích pro zdraví kloubů a kostí nebo v kosmetice určené pro vrásčitou či nedostatečně hydratovanou pokožku.

A není divu, kyselina hyaluronová do sebe totiž dokáže navázat značné množství vody. Svůj objem zvětší až šestkrát a díky tomu cennou tekutinu zadržuje přesně tam, kde je jí třeba. Dokáže navíc proniknout i do hlubších struktur pokožky a vrásky tak vyhlazuje zevnitř.

Čím jsme starší, tím méně hyaluronu máme

Jde vlastně o jiný název pro kyselinu hyaluronovou. Naše tělo si ji umí vyrobit zcela bez pomoci, ovšem efektivita se s přibývajícím věkem vytrácí. A přitom právě starší lidé, jež mají potíže s klouby a pohybovým aparátem všeobecně, potřebují tento endogenní polysacharid mnohem více než předtím. Tvoří totiž například součást synoviální tekutiny, která chrání klouby před poškozením a opotřebením.

A kdo by si ji měl pořídit? Kvalitní kyselina hyaluronová tablety je vhodná pro každého, komu již bylo více než 30 let. Právě od tohoto věku totiž mohou být patrné první problémy s jejím nedostatkem. Pomáhá totiž také zdraví očí (například sklivec je z 98 % tvořen právě jí), vrací tkáním pružnost a pomáhá s rychlejším hojením kůže.

Nehodí se jenom na pleť

Když tedy víte, jak komplexně tato látka na náš organismus působí, pak vás nepřekvapí, že její užití je mnohem pestřejší, než jak nám předkládají reklamy na kosmetiku. Chybu tak neuděláte ani nákupem tablet nebo kapek. Pokud však chcete její působení zacílit na problematická místa (kupříkladu na vrásky na obličeji), pak vsaďte na hyaluronové sérum.

Mezi špičku na našem trhu patří sérum WoldoHealth od woldoshop.cz. Nejenom, že obsahuje kvalitní komponenty, ale navíc je díky dvojitému obalu chrání před škodlivým působením slunečního záření a vy tak dostane výhradně 100% účinnost bez jakýchkoliv kompromisů. Vy si to přece zasloužíte, nebo ne?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *