Jak zhubnout do plesových šatů?

Jak zhubnout do plesových šatů?

I když na nás ze všech stran útočí usměvaví Santa Clausové, vyzdobené vánoční výlohy, řada akcí, díky kterým je možno nakoupit vánoční dárky za vskutku „jedinečné“ ceny, kromě vánočních radovánek na nás čeká také tolik oblíbená plesová sezona. Že se do šatů z minulého roku stěží nasoukáte a to ještě ani nezačalo to pravé vánoční hodování s řadou stravovacích nešvarů? Začněte na své fyzické zdatnosti a dokonalosti pracovat co nejdříve, ať se nemusíte pár dnů před plánovaným plesem trápit s řadou nezdravých a nesmyslných diet.

Zbavte se nevzhledných faldíků
Trápí vás nějaké to kilo navíc? Nejste spokojeni se svou postavou? Nebo zkrátka a jednoduše hledáte něco, co vám pomůže vybít přebytečnou energii a oprostit se od starostí všedních dnů? At je váš důvod jakýkoliv, návštěva fitness Praha vám odhalí naprosto nový rozměr posilování, hubnutí a formování postavy. Naše fitness centrum je vybaveno těmi nejmodernějšími stroji značky Hammer Strength a Life fitness, které se nacházejí na neuvěřitelné ploše 400 m2. Fitness je rozčleněno na několik specifických zón, součástí je i solární studio, bar a kavárna s Wi-Fi připojením.

Plánujete návštěvu fitness centra poprvé?
Ničeho se neobávejte a klidně se svěřte do rukou profesionálů a odborníků, kteří vás seznámí s prostory našeho fitcentra, jednotlivými stroji i cviky, které pro vás budou nejvhodnější. Zvláště ženy potěší velmi oblíbený a především funkční kruhový trénink, který reaguje na jejich speciální požadavky. Cvičení probíhá v rámci menších skupinek a využívání vlastní váhy těla, specifických posilovacích pomůcek a rad zkušené lektorky. Tento efektivní fitness trénink pro ženy přinese i vám očekávané výsledky.

Kde nás najdete?
Fitness Praha se nachází na ulici Kovanecká 2405/27 v Praze 9. Kromě příjemného prostředí s přátelskou atmosférou vám můžeme nabídnout řadu dalších výhod – věrnostní slevy pro pravidelné návštěvníky, výživové poradenství a doplňky, ale především cenné rady zkušených profesionálů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *