Nezbytný pomocník pro lékařskou i rehabilitační praxi

Dlouhá životnosti, odolné materiály a snadná údržba – to jsou benefity, které by měla mít všechna kvalitní vyšetřovací a nemocniční lehátka určená odborníkům. Právě díky nim má lékař či rehabilitační pracovník pohodlný přístup k pacientovi, pohodlně uloženému v té správné výšce.

Dobře vybrané vyšetřovací lehátko tak přispívá k fyzickému psychickému pohodlí obou aktérů. Pacient se díky poskytovanému komfortu skvěle uvolní a terapeut získá ideální přístup k jakékoliv části těla. Jde o důležitější detail, než se na první pohled může zdát.

Nastavte si výšku jedním stisknutím tlačítka

Nezáleží na tom, zda bude vaším pacientem dospělý urostlý muž, nebo drobné dítě. Výšku lehátka si jednoduše nastavíte plynulým pohybem ručního či nožního ovladače – ten by rozhodně neměl u žádného lehátka vysokých kvalit chybět. Mnohdy také oceníte polohovatelnost lůžka v různých sekcích. I hůře se pohybujících osoby tak snadno dostanete do sedu nebo umístíte jejich nohy o něco výše jako prevenci otoků a dalších nepříjemných stavů.

Vždy se rovněž zajímejte o to, jak na vás vyšetřovací lehátka  působí na dotek. Měla by být příjemná, spíš teplá než studená. A stejně důležitá je i jejich jednoduchá údržba. I ta nejhorší špína v podobě gelů či olejů musí jít z potahové textile jednoduše setřít vlhkým hadříkem s desinfekčním roztokem.

Lehátka i pro specializované praxe? Nakupujte u specialistů

Musíte během své práce zohlednit u práce s klienty množství vzájemně často protichůdných specifik? Pak se určitě nespokojíte s obyčejnými modely. V e-shopu Resi.cz vybírejte nemocniční lehátka a lůžka přímo od odborníků na slovo vzatých.

Jednoduché jednomotorové a dvoumotorové modely, i lehátka s hydraulickým nastavením výšky lze vybírat v mnoha typech a variantách. Samozřejmostí jsou modely určené pro vyšetření v sedě, ale i ty vysoce specializované, vhodné například pro lymfodrenáž. Odolná konstrukce z pevných materiálů splňuje i ty nejpřísnější požadavky kladené na zdravotnické výrobky. Jde tedy o investici, která se vaší odborné praxi dlouhodobě vyplatí.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *